Marketing na facebooku

Facebook je najväčšou sociálnou sieťou na svete. S týmto označením sa už každý z nás neraz stretol. Faktom je, že sa jedná o najúspešnejšiu sociálnu sieť v histórii. Jej členská základňa obsahuje vyše 800 miliónov užívateľov.  Podľa štúdií si takmer 80% z nich nevie svoj život bez neho vôbec predstaviť. Táto informácia je z pohľadu internetového marketingu veľmi cenná. Z akého dôvodu?

Slovenských používateľov je dnes takmer 1 900 000. Pomocou správne vedenej facebook, tak máte možnosť komunikovať s veľkou časťou Vašich existujúcich zákazníkov, ako aj nadväzovať vzťahy s novými. Pomocou facebooku dávate o sebe, svojej činnosti a produktoch vedieť v novom svetle. Táto moderná forma komunikácie so zákazníkmi si rýchlo našla svoje uplatnenie.

Aké sú možnosti?

  1. Facebook fanpage - Základom je dobrá a hlavne aktualizovaná Facebook fanpage. Pomocou najrôznejších nástrojov, tak môžete komunikovať so zákazníkmi prostredníctvom zdieľania fotografií, informácií, noviniek a pod. Výhodou je rýchly prísun informácií priamo vašej členskej základni, resp. zákazníkom ktorý vás na facebooku sledujú.
  2. Facebook hra - Nechajte si u nás spracovať zábavnú facebook hru. Návštevníkov zaujmete a budú vás šíriť ďalej.
  3. Facebook aplikácia - Chcete zaujať napríklad formou kvízu alebo inej aplikácie? Radi pre vás vytvoríme interaktívnu facebook aplikáciu.
  4. Facebook eshop - Rozmýšľali ste nad tým ako dostať svoju stránku na facebook prípadne, že by ste spravovali svoj vlastný facebook eshop? Radi vám s tým pomôžeme. Pripravíme pre vás celé riešenie a poskytneme cenné informácie.
  5. CPC kampaň na facebooku- Pre podporu vášej stránky, facebook fanpage, aplikácie, facebook hry alebo internetového obchodu vám odporúčame efektívnu CPC kampaň na facebooku.