Internetové obchody / E-commerce systémy

Vytvoríme vám internetový obchod, ktorý vám poskytne nové možnosti v predaji produktov prostredníctvom internetu.

Získajte nových zákazníkov

Rozšírte pole svojho pôsobenia vďaka internetovému obchodu. Internetový obchod vám zabezpečí predaj tovaru zákazníkom, ktorý by sa k vám inak nikdy nemuseli dostať. Oslovte svojich zákazníkov prostredníctvom moderného, pútavého, ale hlavne prehľadného grafického dizajnu. Využijete nové možnosti v oblasti predaja, ako aj propagácie. Vďaka prevádzke internetového obchodu môžete znížiť vaše prevádzkové náklady, a naopak podporiť marketingové aktivity vašej spoločnosti. Naše riešenie je vybudované na základe dlhoročných skúseností. Poskytne vám široké možnosti pri sledovaní pohybu zákazníkov na stránke, ich záujmu v podobe zobrazovania konkrétnych výrobkov, či zoznam najpredávanejších produktov.

Obchodujte na profesionálnej úrovni

Základnou vlastnosťou riešenia je orientácia na jednoduchú a intuitívnu prácu prostredníctvom redakčného systému. Vďaka tomu dokáže spravovať internetový obchod aj užívateľ so základnými znalosťami v oblasti internetu. Výsledkom je však eshop na vysokej úrovni. Prostredníctvo dodaného riešenia získate potrebné nástroje pre profesionálne obchodovanie na internete:
  • Publikovanie neobmedzeného počtu produktov
  • Triedenie produktov do kategórií (katalóg)
  • Evidencia objednávok a klientov
  • Vyhľadávanie na stránke pomocou definovania kritérií
  • Definovanie cenových úrovní a konfigurácia zliav
  • Základná optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Podpora platobných systémov

Dajte vaším zákazníkom priestor na voľbu spôsobu platby. Do eshopu sme okrem štandardných foriem platby (platba na dobierky, zálohová faktúra, faktúra) vyvinuli moduly umožňujúce platbu priamo zo stránky. Dokážeme vám zabezpečiť možnosť platby prostredníctvom TatraPay, Cardpay, Paypal, SMS.

Komunikácia s ekonomickými systémami

Pre zvýšenie vášho pohodlia vám dokážeme zabezpečiť prepojenie eshopu priamo s vaším skladovým softwarom. Aktualizácia stránok sa tak stane oveľa pohodlnejšou a efektívnejšou. Prostredníctvom tohto riešenia je možné rýchlo, ľahko a hlavne spoľahlivo evidovať stav produktov na sklade, monitorovať predajnosť produktov.

Odmente vašich zákazníkov za prejavenú dôveru.

V prípade záujmu vám eshop doplníme o modul vernostného systému. Registrovaný zákazník tak bude mať pripísané body na jeho účet po každom uskutočnenom nákupe. Pripisovanie bodov je možné definovať na základe kritérií. Získate tak priestor pre definovanie podmienok na získavanie a spotrebu vernostných bodov.

Zvýšte svoj predaj optimalizáciou

Buďte vždy o krok vpred pred svojou konkurenciou. Pomocou správnej optimalizácie stránky je možné zlepšiť jej umiestnenie v neplatených výsledkoch vyhľadávania. Výsledkom je nie len samotné zvýšenie návštevnosti, ale predovšetkým oslovenie správnej cieľovej skupiny.