Tvorba web stránok

Ponúkame profesionálnu tvorbu webových stránok s jednoduchou aktualizáciou pomocou redakčného systému. Poskytujeme komplexné služby spojené s výrobou www stránok pod jednou strechou.

Kvalitne spracované webové stránky
  • vám pomôžu dôstojne prezentovať vašu spoločnosť na internete
  • sú ideálnym nástrojom na zvýšenie informovanosti o vašich produktoch či samotnej firme
  • ako marketingový nástroj môže pre vás získať nových klientov a podporiť existujúcich zákazníkov

Naším cieľom je vytvárať webové stránky, ktoré prinášajú našim klientom pridanú hodnotu. Pomôžeme vám definovať ciele, navrhneme optimálne riešenie pre ich dosiahnutie a rýchlu návratnosť investície.

Unikátna webová grafika

Pre váš projekt vytvoríme unikátny grafický design zohľadňujúci potreby projektu. Pri vytváraní grafiky kladieme dôraz na detail, profesionálny vzhľad a nadčasovosť. Prioritou je tiež intuitívne ovládanie, prehľadnosť a prepracovaná navigácia.

Jednoduchá aktualizácia

Pre aktualizáciu stránky používame overený redakčný systém SysCom. Prepracované užívateľské rozhranie a široké možnosti rozšírenia systému ho predurčujú na nasadenie pre menšie firemné stránky ako aj portálové riešenia.

Prispôsobime sa

Rešpektujeme rôznorodosť potrieb našich klientov. Preto aj náš prístup je individuálny ku každému projektu. Navrhujeme riešenia na mieru, prispôsobíme sa vaším požiadavkám. Vzhľadom na dlhoročné skúsenosti ponúkame tiež možnosť úpravy samotného systému a výrobu rôznych modulov na mieru.

Optimalizácia pre vyhľadávače a internetový marketing

Vysoká a cielená návštevnosť je hnacím motorom takmer každého internetového projektu. Našim klientom ponúkame rôzne produkty s cieľom podporiť vysokú návštevnosť a úspešnosť projektu: