Webhosting

Zabezpečíme pre vás všetky služby spojené s prevádzkou www stránky, tak aby bola stránka vždy dostupná. Zaregistrujeme doménu, zabezpečíme hosting stránky a prevádzku e-mailov pre vašu spoločnosť.

Všetky služby prevádzkujeme na vlastnej infraštruktúre, takže sa dokážeme prispôsobiť aj neštandardným požiadavkám. Pre hosting používame výkonné značkové servery umiestnené v modernej serverovni.

Registrácia domén

Zabezpečujeme registráciu domén rôznych koncoviek a správu DNS záznamov domény. Pomôžeme vám s administratívnymi krokmi pri zmene majiteľa alebo registrátora. Pre všetky realizované projekty zabezpečujeme zaregistrovanie jednej domény bezplatne.

Webhostingové služby

Vaše stránky budú umiestnené na kvalitné zabezpečené servery. Servery sú umiestnené v kvalitnom hostingovom centre s rýchlou konektivitou. Činnosť serverov je neustále monitorovaná a dáta sú pravidelne zálohované.

Pre náročnejších klientov ponúkame „unlimited hosting“, pri ktorom nie sú vaše potreby nijak limitované (neobmedzený priestor, neobmedzený počet e-mailových schránok, neobmedzená veľkosť schránok)

Prevádzka serverov

Pre náročnejšie projekty ponúkame zabezpečenie inštalácie a nákup samostatného servera. Takto je výkon celého servera plne k dispozícii pre váš projekt.

Výhody pre vás

  • všetky služby pod jednou strechou
  • vlastná infraštruktúra nám umožňuje prispôsobiť sa neštandardným požiadavkám
  • neobmedzené parametre hostingu (pri balíku unlimited hosting)
  • pravidelné zálohovanie, s možnosťou obnovenia dát na požiadanie
  • optimalizácia serverov pre naše projekty
  • nepretržitá zákaznícka podpora